Kim jestem?

Prywatnie jestem miłośnikiem sportu i pieszych wędrówek po górach. Uwielbiam Góry Wałbrzyskie i oczywiście nasze piękne Tatry ale często spotkasz mnie także na podwrocławskiej Ślęży.

Zawodowo przez długi czas pracowałem w branży IT oraz AV. Angażowałem się także w wolontariat, gdzie miałem okazję poznać rodziny, które w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych, znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Ich historie zmieniły mój sposób patrzenia na życie. Zrozumiałem jak niewiele potrzeba aby w ułamku sekundy znaleźć się na przeciwległym biegunie. Wiele z tych historii mogłoby potoczyć się inaczej.

Branża finansowo-ubezpieczeniowa to nie tylko moja praca. To także realizacja potrzeby pomagania innym. Od początku głównym celem jaki mi przyświecał, było kompleksowe zabezpieczenie osób, z którymi współpracuję, tak aby nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej, finanse nie były przeszkodą. Pracę zawsze rozpoczynam od przeprowadzenia analizy potrzeb, która pozwala mi bliżej poznać sytuację życiową. Dzięki temu, korzystając ze swojego doświadczenia, mogę zaproponować najkorzystniejsze i najlepiej dopasowane rozwiązania.

Współpracuję również z firmami. Kieruję się zasadą, że każdy powinien skupić się na tym, na czym zna się najlepiej. Rolą właściciela firmy i zarządu jest rozwijanie prowadzonego biznesu. Aby było to możliwe, potrzebny jest spokój o majątek firmy oraz odpowiedzialność cywilną wynikającą z prowadzonej działalności. Wiem jak ważne dla każdego przedsiębiorcy, jest to, co budował przez wiele lat.

Bez względu na to czy jesteś żoną, mężem , singlem, czy przedsiębiorcą, jeśli bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny lub Twojego biznesu jest dla Ciebie warte więcej, niż jedna godzina zegarowa, zadzwoń do mnie i umówmy się na spotkanie.

Do zobaczenia!

Marcin Trzewik